Home Fight OKTAGON 21 Live stream: Fight card, start time & TV Info

OKTAGON 21 Live stream: Fight card, start time & TV Info

422
0
SHARE

Turnaj Oktagon 21 se koná 30. ledna 2021 v Brně. Na galavečeru se o titul utkají Buchinger a Paradeiser. Podívejte se na informace a návod ke sledování.

Event OKTAGON MMA 21
Date 30. ledna 2021
Time 18:00 pm
Venue Zoner BOBYHALL, Czech Republic
Live Stream WATCH NOW

První turnaj nového desetiletí si zaslouží velkolepý start! Hned při své premiéře v OKTAGONU se pokusí získat svůj třetí světový titul legenda domácí scény Ivan Buchinger. Na druhé straně klece bude připravena jednička žebříčku lehké váhy Rony Paradeiser. Zápas, ve kterém je ve hře nejen opasek, ale i budoucnost na jedné a odkaz na druhé straně.

OKTAGON 21 FIGHT CARD
Lightweight Ronald Paradeiser vs Ivan Buchinger
Catchweight Leandro Silva vs Petr Kníže
Bantamweight Lucie Pudilová vs Marta Waliczek
Welterweight Gábor Boráros vs Matúš Juráček
Welterweight Máté Kertesz vs Bruno Carvalho
Lightweight Karol Ryšavý vs Miroslav Štrbák
Catchweight Michal Konrád vs Marek Kvasnice
Bantamweight Filip Macek vs Konstadin Vasilev Enev
Catchweight Lucia Szabová vs Rizlen Zouak
Flyweight Tereza Bledá vs Judyta Rymarzak
Middleweight Matěj Peňáz vs Romain Debienne

Svůj příběh přichází dokončit i legendární Monster Kníže. DO OKTAGONU JDU VYHRÁT TITUL TO JE JEDINÝ, CO MI TADY CHYBÍ. Nenáviděný, ale i milovaný. V souboji s postrachem celé divize, kterému se až doteď všichni vyhýbali. Apollo hlásí návrat!

Chybět nebudou ani ženy. Ve své premiéře se dokázala vzepřít nepřízni osudu i soupeřce. Na cestě za jubilejním desátým vítězstvím bude muset Lucie Pudilová zdolat ještě větší výzvu v podobě polské trojky Marty Waliczek.

Po vítězném debutu v Oktagonu dostane Matúš Juráček šanci získat skalp po kterém prahne doslova každý. Soupeřem mu bude první šampion Výzvy Gábor Boráros.

Pikantní slovenská bitva Štrbák vs. Ryšavý a spolu s nimi představí Matěj “MONEY” Peňáz, Lucia “SILENT KILLER” Szabová, Tereza Bledá.

LEAVE A REPLY